Warszawa

Śródmieście, ul. Złota

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena za m2
99,59 PLN
Powierzchnia
459 m2
Cena
45 711,63 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
25 PLN
Klasa budynku
A+
Współczynnik pow. wspólnych
6.1
Piętro
7
Liczba pięter
23
Winda
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Parking podziemny
Tak
Kaucja
trzymiesięczna
Nazwa budynku
SKYLIGHT
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2007
Dostępne od
2020-02-06
Numer oferty
24160/5380/OLW

Opis nieruchomości

Biuro w Śródmieściu u zbiegu ulic Złotej i Emilii Plater znajdujące się w eleganckim biurowcu z 2007 roku.

OPIS:
Budynek jest częścią wyjątkowego, wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy stanowiącego doskonałe połączenie wysokiej jakości powierzchni biurowych oraz handlowo-rozrywkowych.

Dzięki oryginalnej konstrukcji, 23-piętrowa wieża ma indywidualny styl i wyróżnia się na tle krajobrazu Centralnego Obszaru Biznesu. Kondygnacje biurowe rozmieszczone od 5 do 22 piętra budynku mają średnio powierzchnię 1 100 metrów kwadratowych. Układ i rozplanowanie pięter pozwalają na elastyczny podział i efektywne wykorzystanie wynajmowanych powierzchni, tak, aby każdy Najemca mógł dostosować jej charakter do wymogów swojej korporacyjnej tożsamości. Dzięki przeszkleniom przestrzeń biurowa jest jasna, przyjazna i gwarantuje wysoki komfort pracy. Kompleks posiada około 1 600 miejsc parkingowych na czterech poziomach parkingu podziemnego. Bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, pracownicy biur mogą przejść do centrum handlowego oraz skorzystać z licznych restauracji i barów ulokowanych pod pofalowanym szklanym dachem z widokiem na panoramę centrum Warszawy.

Przestronna przestrzeń biurowa, do dowolnej aranżacji według potrzeb Najemcy.
W budynku alarm, monitoring, całodobowa ochrona, winda.
Reprezentacyjna recepcja.

Na każdej kondygnacji znajdują się klimatyzowane, wyposażone w sieć komputerową i telefoniczną powierzchnie biurowe.
Na podłogach wykładzina.
W standardzie podwieszane sufity i oświetlenie biurowe.

Biurowiec usytuowany jest na skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych biegnących z kierunku północnego na południowy oraz ze wschodniego na zachodni, tj. na przecięciu al. Jana Pawła II z Al. Jerozolimskimi oraz odpowiednio Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską. W bezpośrednim sąsiedztwie Skylight znajduje się Dworzec Centralny i dworzec pociągów podmiejskich, stacja metra Centrum, terminal autobusowy oraz przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych komunikacji miejskiej. Dojazd samochodem do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina zajmuje około 20 minut, w zależności od pory dnia i natężenia ruchu ulicznego. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się również szeroka baza noclegowa z ofertą takich znanych hoteli jak: Holiday Inn, Radisson, Marriott, Mercure, Westin i InterContinental.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych 180 euro/msc na parkingu podziemnym.

Zostaw swój kontakt

nasz agent oddzwoni / odpisze do Ciebie tego samego dnia!

sprawdź też listę podobnych
biur do wynajęcia w Warszawie na stronie
www.resident1.pl
ponad 1000 biur do wyboru!

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, Tramwaj, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Telefon:
E-mail:

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Resident1 nieruchomosci komercyjne dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Resident1 nieruchomosci komercyjne z siedzibą w Warszawa. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).