Warszawa

Śródmieście, ul. Złota

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena za m2
99,59 PLN
Powierzchnia
425 m2
Cena
42 325,58 PLN
Koszty eksploatacyjne (m2)
25 PLN
Klasa budynku
A+
Współczynnik pow. wspólnych
6.12
Piętro
19
Liczba pięter
23
Winda
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Parking podziemny
Tak
Kaucja
trzymiesięczna
Nazwa budynku
SKYLIGHT
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Rok budowy
2007
Dostępne od
2020-02-01
Numer oferty
24159/5380/OLW

Opis nieruchomości

Biuro w Śródmieściu u zbiegu ulic Złotej i Emilii Plater znajdujące się w eleganckim biurowcu z 2007 roku.

OPIS:
Budynek jest częścią wyjątkowego, wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy stanowiącego doskonałe połączenie wysokiej jakości powierzchni biurowych oraz handlowo-rozrywkowych.

Dzięki oryginalnej konstrukcji, 23-piętrowa wieża ma indywidualny styl i wyróżnia się na tle krajobrazu Centralnego Obszaru Biznesu. Kondygnacje biurowe rozmieszczone od 5 do 22 piętra budynku mają średnio powierzchnię 1 100 metrów kwadratowych. Układ i rozplanowanie pięter pozwalają na elastyczny podział i efektywne wykorzystanie wynajmowanych powierzchni, tak, aby każdy Najemca mógł dostosować jej charakter do wymogów swojej korporacyjnej tożsamości. Dzięki przeszkleniom przestrzeń biurowa jest jasna, przyjazna i gwarantuje wysoki komfort pracy. Kompleks posiada około 1 600 miejsc parkingowych na czterech poziomach parkingu podziemnego. Bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, pracownicy biur mogą przejść do centrum handlowego oraz skorzystać z licznych restauracji i barów ulokowanych pod pofalowanym szklanym dachem z widokiem na panoramę centrum Warszawy.

Przestronna przestrzeń biurowa, do dowolnej aranżacji według potrzeb Najemcy.
W budynku alarm, monitoring, całodobowa ochrona, winda.
Reprezentacyjna recepcja.

Na każdej kondygnacji znajdują się klimatyzowane, wyposażone w sieć komputerową i telefoniczną powierzchnie biurowe.
Na podłogach wykładzina.
W standardzie podwieszane sufity i oświetlenie biurowe.

Biurowiec usytuowany jest na skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych biegnących z kierunku północnego na południowy oraz ze wschodniego na zachodni, tj. na przecięciu al. Jana Pawła II z Al. Jerozolimskimi oraz odpowiednio Al. Jerozolimskich z ul. Marszałkowską. W bezpośrednim sąsiedztwie Skylight znajduje się Dworzec Centralny i dworzec pociągów podmiejskich, stacja metra Centrum, terminal autobusowy oraz przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych komunikacji miejskiej. Dojazd samochodem do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina zajmuje około 20 minut, w zależności od pory dnia i natężenia ruchu ulicznego. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się również szeroka baza noclegowa z ofertą takich znanych hoteli jak: Holiday Inn, Radisson, Marriott, Mercure, Westin i InterContinental.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych 180 euro/msc na parkingu podziemnym.

Zostaw swój kontakt

nasz agent oddzwoni / odpisze do Ciebie tego samego dnia!

sprawdź też listę podobnych
biur do wynajęcia w Warszawie na stronie
www.resident1.pl
ponad 1000 biur do wyboru!

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Telefon: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej

Mapa

Kontakt

Telefon:
E-mail:

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Resident1 nieruchomosci komercyjne dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Resident1 nieruchomosci komercyjne z siedzibą w Warszawa. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).